Rolety rzymskie

Przyjemny klimat domowej przestrzeni

Tarasy usytuowane na gruncie często wyposaża się w pergole, które dają ciepły klimat przydomowej przestrzeni i umożliwiają częściowe zacienienie powierzchni tarasu. Aby pod pergolą panował przyjemny cień zawsze gdy go akurat potrzebujemy, warto zamontować do niej roletę poziomą lub pionową

W prosty sposób zwijasz i rozwijasz

Rolety poziome rzymskie to bardzo dobra alternatywa dla zadaszenia stałego – w razie potrzeby można je w prosty sposób zwijać lub rozwijać, choćby częściowo. Po złożeniu nie zaciemniają pomieszczeń jak w przypadku zadaszenia stałego. Taka forma zadaszenia pozwala stworzyć przytulny, intymny zakątek. 

Łatwe i długoletnie użytkowanie

Standardowo prowadzenie rolety odbywa się na napiętych linkach stalowych. Wysokiej jakości wodoodporna tkanina dostępna w czterech kolorach: grafit, jasnoszary, beż oraz biały.  Jest powleczona dwukrotnie poliuretanem, posiada powleczenie miękkie. Klasa premium o gramaturze 260 gram na metr kwadratowy. Gęsty materiał i drobny splot, który jest odporny na działania mechaniczne. Tkanina jest plastyczna, łatwo się układa. Jest odporna na promieniowanie UV, jest też wodoszczelna. Mechanizm sznurkowy oraz solidna i przemyślana konstrukcja sprawia, że nasz produkt będzie służył z powodzeniem wiele lat. 

Na dowolny wymiar co do centymetra

Nasze rolety wykonywane są na indywidualne zamówienie klienta, na dowolny wymiar co do 1 cm. Piękne i funkcjonalne zadaszenie tarasu w przystępnej cenie, jest teraz dostępne dla każdego.

Maksymalna szerokość rolety, to 430 cm, a jej rozwinięcie przy fali standardowej to 450 cm. Możliwe jest wykonanie fali powiększonej wzmacnianej rurkami aluminiowymi do 800 cm. 

 

W przypadku niekorzystnych warunków zabezpiecz roletę

Produkt przeznaczony do montażu na zewnątrz, najczęściej stosowany jako zadaszenie pergoli w celu ochrony przed słońcem i deszczem (przy wietrze przekraczającym 50km/h oraz dużych opadach deszczu zalecamy złożenie rolety).

Nad roletą dodatkowo można zamontować okapnik zabezpieczający roletę od góry.