Markizy i rolety

Markizy elektryczne na pilota

Podstawową funkcją markizy jest ochrona przed słońcem. Odpowiednio dobrana tkanina potrafi zredukować nawet do 82% promieniowania słonecznego, przechodzącego przez poszycie markizy. Do grupy kaset i półkaset zaliczamy markizy tarasowe oraz balkonowe, które dzięki specjalnej budowie, po złożeniu chronią w kasecie tkaninę i ramiona przed szkodliwym działaniem warunków atmosferycznych. Podstawową kwestią jest dobry dobór właściwego produktu, dostosowanie systemu montażu na elewacji lub krokwiach dachowych. Każdorazowo należy dokonać precyzyjnego pomiaru, sprawdzić możliwość podłączenia napędu do sieci. Wszystkie czynności związane z pomiarem są odpłatne, ale przy pełnej realizacji są odliczane.

Przyjemny klimat domowej przestrzeni

Tarasy często wyposaża się w markizy aluminiowe, sterowane elektronicznie, które dają ciepły klimat przydomowej przestrzeni i umożliwiają częściowe zacienienie powierzchni tarasu. Aby pod markizą panował przyjemny cień zawsze gdy go akurat potrzebujemy, warto przewidzieć w instalacji elektrycznej dodatkowy przewód, aby w przyszłości podłączyć do niego napęd elektryczny.

W prosty sposób zwijasz i rozwijasz

Rolety poziome rzymskie to bardzo dobra alternatywa dla zadaszenia stałego – w razie potrzeby można je w prosty sposób zwijać lub rozwijać, choćby częściowo. Po złożeniu nie zaciemniają pomieszczeń jak w przypadku zadaszenia stałego. Taka forma zadaszenia pozwala stworzyć przytulny, intymny zakątek. 

Łatwe i długoletnie użytkowanie

Standardowo prowadzenie rolety odbywa się na napiętych linkach stalowych. Wysokiej jakości wodoodporna tkanina dostępna w czterech kolorach: grafit, jasnoszary, beż oraz biały.  Jest powleczona dwukrotnie poliuretanem, posiada powleczenie miękkie. Klasa premium o gramaturze 260 gram na metr kwadratowy. Gęsty materiał i drobny splot, który jest odporny na działania mechaniczne. Tkanina jest plastyczna, łatwo się układa. Jest odporna na promieniowanie UV, jest też wodoszczelna. Mechanizm sznurkowy oraz solidna i przemyślana konstrukcja sprawia, że nasz produkt będzie służył z powodzeniem wiele lat. 

Na dowolny wymiar co do centymetra

Nasze rolety wykonywane są na indywidualne zamówienie klienta, na dowolny wymiar co do 1 cm. Piękne i funkcjonalne zadaszenie tarasu w przystępnej cenie, jest teraz dostępne dla każdego.

Maksymalna szerokość rolety, to 430 cm, a jej rozwinięcie przy fali standardowej to 450 cm. Możliwe jest wykonanie fali powiększonej wzmacnianej rurkami aluminiowymi do 800 cm. 

W przypadku niekorzystnych warunków zabezpiecz roletę

Produkt przeznaczony do montażu na zewnątrz, najczęściej stosowany jako zadaszenie pergoli w celu ochrony przed słońcem i deszczem (przy wietrze przekraczającym 50km/h oraz dużych opadach deszczu zalecamy złożenie rolety).

Nad roletą dodatkowo można zamontować okapnik zabezpieczający roletę od góry.