Tarasy wentylowane

Marzysz o pięknym, funkcjonalnym i wytrzymałym tarasie w Twoim domu? Mamy na to sposób!

W Polsce wielu klientów ze względu na warunki atmosferyczne ma problem z odpadającymi płytkami. Złe wykonanie oraz brak odprowadzenia wody skutkuje odpadaniem płytek po krótkim czasie. Mamy na to sprawdzony sposób. Proponujemy znaną od ponad 20 lat technologię, stosowaną z dużym powodzeniem w krajach zachodnich, zarówno w terenach górzystych, jak i nadmorskich. 

Bardzo wytrzymałe płytki tarasowe

Technologia tarasów wentylowanych daje oddychalność przez cały rok, bez względu na warunki atmosferyczne oraz odprowadzenie wód opadowych. Dodatkowo w każdej chwili można skontrolować stan uszczelnienia, lub na życzenie doprowadzić dodatkową instalację elektryczną i rozbudować oświetlenie, nagłośnienie, zbudować zadaszenie tarasu lub zmienić wzór dzięki czemu osiągniemy efekt nowego tarasu. 

Prześlij nam zdjęcie tarasu, powiedz czego potrzebujesz

Prześlij nam zdjęcie miejsca, w którym ma powstać taras. Zmierz jego długość i szerokość. Jeśli budujesz dom, zaplanuj z nami swój wymarzony taras na etapie projektu. 

Przygotujemy dla Ciebie wstępną koncepcję

Na którą składa się pomiar, dobór technologii wykonania oraz rodzaj użytych materiałów. W oparciu o ustalenia dokonujemy wyceny końcowej. 

Realizacja

Ustalamy termin realizacji. Podpisujemy umowę na wykonanie zlecenia, które zawiera wszelkie ustalenia. Odbiorca dokładnie wie, za co płaci. 

Wykonane z naturalnego kamienia

Płyty gresowe na taras 2-cm to idealne rozwiązanie i alternatywa dla tradycyjnych rozwiązań w zakresie wykończenia i aranżacji przestrzeni. Wyjątkowa trwałość
i walory estetyczne oraz szerokie możliwości zastosowania sprawiają, że płyty gresowe 2.0 stanowią świetną alternatywę dla dotychczas stosowanych rozwiązań.

Różne efekty wykończenia, tekstury, rozmiary, wiele możliwości montażu, specjalne elementy uzupełniające sprawiają, że płyty te zyskują coraz większą popularność wśród inwestorów
i wykonawców, zarówno przy planowaniu przestrzeni publicznych jak i prywatnych, tworząc współczesny krajobraz.

Przykładowy taras

Prosimy nie spamować